Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |Początek | Informacja i promocja | Konferencje / spotkania |
Szkolenie na temat konkursu na promocję gospodarczą regionu
9 września 2015 roku Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zorganizowało spotkanie informacyjne, poświęcone ogłoszonemu konkursowi na promocję gospodarczą regionu w ramach II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Spotkanie zaszczyciła swoją obecnością Pani Marszałek – Joanna Skrzydlewska, która przywitawszy przybyłych potencjalnych wnioskodawców, nie ukrywała zadowolenia na widok wypełnionej po brzegi sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, mieszczącej blisko 100 osób, zainteresowanych wsparciem unijnym. Pani Marszałek wnioskując, że trwający konkurs cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem, dodała, że jest o co „powalczyć”, ponieważ w ramach niniejszego konkursu do rozdysponowania jest blisko 21 mln zł.

Podczas spotkania, które skierowane było do jednostek samorządu terytorialnego, ich związków i stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, izb gospodarczych i organizacji przedsiębiorców, jednostek naukowych oraz szkół wyższych, działających na terenie województwa łódzkiego, przekazano wskazówki, w jaki sposób prawidłowo przygotować wniosek o dofinansowanie, wpisujący się w przedmiot trwającego naboru. Przypominamy, że szansę na wsparcie unijne mają projekty, związane z wypracowaniem kompleksowej oferty promocji gospodarczej, zmierzającej do wzrostu eksportu i zdobywania nowych rynków zbytu, nawiązywania kontaktów z partnerami zagranicznymi i pozyskiwania informacji na temat rynków zagranicznych, w szczególności w zakresie rynków obejmujących regionalne specjalizacje. Konsultanci COP przedstawili najważniejsze informacje, związane z trwającym naborem, w szczególności omówili kryteria formalne oraz merytoryczne wyboru projektów.

Ostatnim elementem spotkania była sesja pytań, w której uczestniczyła Pani Marszałek, Dyrekcja Centrum Obsługi Przedsiębiorcy oraz paneliści.

Nabór wniosków prowadzony będzie w terminie: 30 września - 14 października 2015 r.
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.