Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Konferencje / spotkania informacyjno - szkoleniowe


O rozliczaniu projektu – konsultacje dla beneficjentów III Osi
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy  zaprasza na spotkanie beneficjentów III Osi RPO WŁ 2007-2013, będących w trakcie realizacji projektów.  Do udziału zachęcamy wszystkich beneficjentów, którzy chcieliby skorzystać z indywidualnych konsultacji, dotyczących  zagadnień związanych z rozliczaniem projektu. Pracownicy Centrum będą do Państwa dyspozycji w dn. 26 października br. (poniedziałek) w godz. 9.00-13.00 w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, przy ul. Moniuszki 7/9. Ze względu na charakter spotkania prosimy, aby Państwa zgłoszenie było gwarancją Państwa obecności.
Więcej…
 
Szkolenie na temat konkursu na promocję gospodarczą regionu
9 września 2015 roku Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zorganizowało spotkanie informacyjne, poświęcone ogłoszonemu konkursowi na promocję gospodarczą regionu w ramach II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Więcej…
 
Spotkanie, dotyczące konkursu na promocję gospodarczą regionu
Zapraszamy na spotkanie w związku z ogłoszeniem konkursu na promocję gospodarczą regionu w ramach II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka, Działania: II.2: Internacjonalizacja przedsiębiorstw Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego, ich związków i stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, izb gospodarczych i organizacji przedsiębiorców, jednostek naukowych oraz szkół wyższych.
Więcej…
 
O rozliczaniu, kontroli i trwałości projektu ponownie
Beneficjentów, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu 8 października br., dotyczącym realizacji projektu w ramach III Osi priorytetowej RPO WŁ na lata 2007-2013, zapraszamy na spotkanie 29 października br. (środa), na którym zostaną omówione te same zagadnienia. Do udziału w spotkaniu zachęcamy zarówno beneficjentów będących w trakcie realizacji projektu, jak i tych, którzy zakończyli wdrażanie projektu. Przedstawiciele Centrum  omówią kwestie związane z rozliczaniem środków finansowych, zasadami udzielania zamówień, kontrolą, a także trwałością projektu.
Więcej…
 
O rozliczaniu, kontroli i trwałości projektu - spotkanie dla beneficjentów III Osi
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy  zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe, dotyczące realizacji projektu w ramach III Osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.  Do udziału w spotkaniu zachęcamy zarówno beneficjentów będących w trakcie realizacji projektu, jak i tych, którzy zakończyli wdrażanie projektu.
Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 30
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.