Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |Aktualności - archiwum 2014
 
Konkurs "Promuj swój projekt"
20.11.2014


Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zachęca do udziału w konkursie przygotowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego dotyczącym promocji projektów unijnych. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która reprezentuje beneficjenta realizującego projekt dofinansowany ze środków europejskich na obszarze województwa łódzkiego (w ramach RPO WŁ, POIG oraz POIŚ).
Więcej…
 
Spotkanie informacyjne
20.11.2014
W imieniu Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich zapraszamy przedstawicieli jednostek naukowych, uczelni wyższych oraz przedsiębiorców do udziału w szkoleniu pn. „Stymulowanie współpracy nauki z biznesem przy wsparciu Funduszy Europejskich”.

Podczas spotkania, które poprowadzą: specjalista ds. Funduszy Europejskich, pracownik Biura Programów Badawczych i Strukturalnych Regionalnego Centrum Informacji dla Naukowców Uniwersytetu Łódzkiego oraz ekspert w dziedzinie transferu B+R poruszone zostaną tematy związane z możliwościami pozyskania wsparcia finansowego z Unii Europejskiej na działalność gospodarczą w perspektywie finansowej 2014-2020 oraz komercjalizacją działań B+R.
Więcej…
 
Dofinansowanie szkoleń pracowniczych
04.11.2014
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi zachęca do skorzystania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego -  nowego instrumentu rynku pracy, adresowanego do pracodawców, którzy chcą sfinansować koszty kształcenia ustawicznego pracowników, w celu ich przekwalifikowania oraz doskonalenia i rozwijania kwalifikacji zawodowych.  Właściciele mikroprzedsiębiorstw mogą ubiegać się o całkowite pokrycie kosztów kształcenia pracowników, pozostali przedsiębiorcy otrzymają 80% środków na sfinansowanie kursów, studiów podyplomowych itp.
Więcej…
 
VI Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego
31.10.2014

W imieniu departamentu polityki regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, zapraszamy na VI Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego, którego tegorocznym tematem przewodnim jest „Rozwój przedsiębiorczości i poprawa konkurencyjności wewnętrznej i zewnętrznej sektora MŚP”. Prelegentami będą zarówno przedstawiciele instytucji wdrażających jak i przedstawiciele świata nauki oraz biznesu.
Więcej…
 
Kolejne projekty wyłonione w ramach konkursu III.3 Rozwój B+R w przedsiębiorstwach
31.10.2014
Informujemy, że Zarząd Województwa Łódzkiego Uchwałą Nr 1326/14 z dnia 29 października 2014 r. zakwalifikował do dofinansowania kolejnych 7 projektów, pozytywnie ocenionych pod względem formalnym i merytorycznym w konkursie nr RPLD.03.03.00-5/13 na rozwój B+R w przedsiębiorstwach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.
Więcej...
 
«PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 7
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.