Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Rusza długo oczekiwana II edycja Konkursu Mocni w Biznesie!
28.09.2015
II edycja Konkursu „MOCNI W BIZNESIE 2015”, organizowanego przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, jest inicjatywą zamykającą okres finansowania unijnego na lata 2007-2013. Chcemy w ten sposób przedstawić i jednocześnie docenić wyjątkowe projekty, dofinansowane ze środków z UE, które przyczyniły się do rozwoju gospodarki i przedsiębiorczości w naszym regionie.

Wyróżniliśmy 6 kategorii konkursowych:
  1. Badania i rozwój;
  2. Innowacje z potencjałem;
  3. Włókiennictwo i tekstylia;
  4. Medycyna, zdrowie, farmacja;
  5. Kultura, sztuka, tradycja;
  6. NAGRODA INTERNAUTÓW – wpływ na decyzję, do kogo trafi to wyróżnienie macie Wy – Internauci! Zasady głosowania są bardzo proste – spośród grona 15 nominowanych należy wybrać jeden najciekawszy Waszym zdaniem projekt. Głosowanie trwa do 6 października br.
Zwycięski projekt – laureata „Nagrody Internautów”, podobnie jak laureatów pozostałych 5 kategorii konkursowych, oficjalnie poznamy podczas uroczystej Gali finałowej Konkursu „Mocni w Biznesie 2015”, która odbędzie się 9 października br. w Łodzi. Listę laureatów umieścimy również na naszej stronie internetowej.
Wśród osób, które wytypują zwycięski projekt rozlosujemy 5 zestawów upominków, przygotowanych przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

Szczegóły dotyczące 15 nominowanych projektów oraz Plebiscytu Internautów są dostępne na stronie internetowej: http://www.mocniwbiznesie.pl/plebiscyt.php

Czekamy na Wasze głosy i życzymy powodzenia. 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.