Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Kolory Łódzkiego
08.09.2015
W miniony weekend kolejny raz promowaliśmy środki unijne podczas dorocznej imprezy Mixer Regionalny,  który po kilku latach powrócił na ul. Piotrowską  w Łodzi. Mimo nie najlepszej aury mieszkańcy Łodzi i regionu, jak zawsze, licznie dopisali, a wystawcy z całego województwa nie zawiedli ich oczekiwań - muzyka i śpiew przeplatały się z przysmakami kuchni regionalnej i szeroko rozumianą twórczością rzemieślniczą.

Na stoisku COP konsultanci prezentowali zrealizowane w poprzedniej perspektywie projekty oraz informowali o aktualnie dostępnych formach pomocy unijnej. Dodatkowa atrakcja z promocją II edycji konkursu „Mocni w Biznesie”, którą przygotowaliśmy, wzbudzała pozytywne emocje i uśmiech na twarzach uczestników zabawy, zobaczcie sami: Mixer Regionalny 2015


 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.