Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
W najbliższy weekend 12 edycja Mixera Regionalnego
01.09.2015
Mixer Regionalny, coroczna impreza odnosząca się do tradycji i kultury Łódzkiego, na której prezentują się wystawcy z całego regionu, już w najbliższy weekend powróci na ulicę Piotrkowską w Łodzi.
Zapraszamy Państwa do naszego stoiska w sektorze 3, między ul. Jaracza i Zieloną, w którym uzyskają Państwo informacje na temat efektów poprzedniej perspektywy unijnej i aktualnych dotacji, wspierających rozwój innowacyjnej gospodarki, w ramach I i II Osi RPO WŁ 2014-2020. Zachęcamy również do wspólnej zabawy, w ramach naszego stoiska będą wykonywane tzw. funbooki – książeczki z poklatkowymi zdjęciami, na których w ruchu uwiecznieni zostaną uczestnicy Mixera. Zabawie towarzyszyć będzie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami oraz promocja internetowego konkursu II edycji „Mocnych w Biznesie”, w którym będą Państwo głosować na najciekawsze projekty unijne.
Impreza odbędzie się 5 i 6 września br., w godz. 12.00-19.00, na ul. Piotrkowskiej, od pl. Wolności do pasażu Schillera oraz część warsztatowa w Parku Staromiejskim, m.in. z grami i twórczymi zabawami dla różnych grup wiekowych. Sceny koncertowe umiejscowione zostaną u zbiegu Jaracza i Piotrkowskiej oraz w pasażach Rubinsteina i Schillera, na których wystąpią m.in. Domowe Melodie i Tymon Tymański.
Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronie: www.mixer.lodzkie.pl.

 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.