Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Na zakończenie wakacji - Dożynki Wojewódzkie
27.08.2015
W nadchodzącą niedzielę – 30 sierpnia serdecznie zapraszamy na Dożynki Wojewódzkie oraz XVI Biesiadę łowicką, które odbędą się w skansenie w Maurzycach. Organizatorzy jak zwykle zapewnili wiele atrakcji, do których możemy zaliczyć: wręczenie nagród i odznaczeń dla „Zasłużonych dla rolnictwa”, liczne występy folklorystyczne oraz pokazy mody łowickiej. Gwiazdami wieczoru będą: kabaret OT.TO oraz zespoły Future Folk oraz Dżem.

Dodatkowo, podczas dożynek nie może zabraknąć Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, które zapewni konsultacje na temat możliwości uzyskania dofinansowania w ramach I i II Osi RPO WŁ 2014-2020 oraz cieszące się do tej pory dużym zainteresowaniem najmłodszych uczestników imprez - warsztaty plastyczno-edukacyjne.

Szczegółowy program imprezy

 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.