Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
W najbliższą niedzielę Łęczyca czeka!!!
19.08.2015
W nadchodzący weekend 22-23.08 serdecznie zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Rycerski na Zamku Królewskim w Łęczycy. W ramach tego historycznego widowiska będzie można zobaczyć m.in.: walki konne, popisy łuczników konnych oraz kramy rzemieślnicze, a dla poszukiwaczy walorów smakowych przygotowano bogatą i smakowitą ofertę kuchni staropolskiej.
Ponadto, w niedzielę 23 sierpnia 2015 roku, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy będzie, tradycyjnie już, obecne na imprezie i zapewni oprócz kompleksowych konsultacji na temat możliwości uzyskania dofinansowania w ramach I i II Osi RPO WŁ 2014-2020, cieszące się do tej pory dużym zainteresowaniem najmłodszych uczestników turnieju warsztaty plastyczno-edukacyjne.

Program turnieju znajduje się tutaj
 


 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.