Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie dla konkursu na tereny inwestycyjne
17.08.2015
Przypominamy, że dziś – 17 sierpnia br. rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie w zakresie pierwszego konkursu, ogłoszonego przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w ramach nowej perspektywy 2014-2020, poświęconego kompleksowemu przygotowaniu terenów inwestycyjnych, dostosowanych do potrzeb potencjalnych inwestorów. Nabór, dotyczy Działania II.1: Otoczenie biznesu, Poddziałania II.1.1: Tereny inwestycyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 i dedykowany jest jednostkom samorządu terytorialnego, ich związkom i stowarzyszeniom.
Termin składania wniosków o dofinansowanie kończy się 27 sierpnia 2015 r.

Zgodnie z Regulaminem konkursowym wnioski o dofinansowanie należy składać osobiście w dni  robocze  w  godzinach  8:00 - 16:00  lub przesłać pocztą na adres:
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy
Zespół Konsultantów
ul. Moniuszki 7/9, 90-101 Łódź

Wszelkie dokumenty, niezbędne do opracowania aplikacji w zakresie konkursu, w tym m.in.: Regulamin, Instrukcja wypełniania wniosku o dofinansowanie, kryteria wyboru projektów są dostępne tutaj
 
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.