Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Brak planów na najbliższy weekend? – Zachęcamy do udziału w X-tym Jubileuszowym Jarmarku Średniowiecznym w Uniejowie
29.07.2015
Tym razem, w związku z trwającą akcją „Łódzkie Lato z Funduszami Europejskimi", serdecznie zapraszamy na obchody X-ego Jubileuszowego Jarmarku Średniowiecznego i Turnieju Rycerskiego, które odbędą się w najbliższy weekend 1-2 sierpnia 2015 roku w Uniejowie, w pobliżu Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich i kompleksu termalnego.

W programie Jarmarku zadbano o to, by w Uniejowie pojawiły się zarówno tradycyjne kramy, jak i rękodzielnicy w strojach utrzymanych w klimacie epoki średniowiecza. Publiczność będzie mogła także przez cały dzień obserwować turniej rycerski, pokazy sokolnicze, a na zakończenie wziąć udział w nocnym przemarszu z pochodniami ulicami miasta.

Dodatkowo, w sobotę 1 sierpnia 2015 roku, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy będzie, tradycyjnie już, obecne na imprezie i zapewni: dla najmłodszych - warsztaty plastyczno-edukacyjne, natomiast dla starszych uczestników imprezy - kompleksowe konsultacje na temat możliwości uzyskania dofinansowania w ramach I i II Osi RPO WŁ 2014-2020.

Program imprezy znajduje się tutaj

Zapraszamy!
 
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.