Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
„Zmieniamy Łódzkie dla przedsiębiorców” w Skierniewicach
29.07.2015
W środę 29 lipca br., w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się spotkanie informacyjne „Zmieniamy Łódzkie dla przedsiębiorców”, bezpośrednio adresowane do przedsiębiorców z powiatu skierniewickiego.

W trakcie spotkania, którego nadrzędnym celem było przekazanie kluczowych informacji na temat możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach unijnej perspektywy finansowej 2014-2020, uroczystego powitania gości dokonała Joanna Skrzydlewska – Członek Zarządu Województwa Łódzkiego.

Gość honorowy – Dorota Rutkowska – Poseł na Sejm RP, wskazała na konieczne do wprowadzenia zmiany w polityce przedsiębiorczości, które przyczynią się do znacznego rozwoju biznesu w regionie łódzkim. O głównych obszarach wsparcia, dedykowanego przedsiębiorcom w zakresie I i II osi Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020, opowiedział Z-ca Dyrektora Centrum Obsługi Przedsiębiorcy – Arkadiusz Szymański. Pozostali prelegenci: Jacek Kaźmierski z Lokalnego Punktu Informacyjnego w Łowiczu oraz Przemysław Andrzejak – Prezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego omówili potrzeby przedsiębiorców w kontekście funduszy unijnych, a także ofertę zwrotnych funduszy, oferowaną aktualnie przez ŁARR.


 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.