Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji „Łódzkie Lato z Funduszami Europejskimi”
24.07.2015
W sobotę 18 lipca 2015 roku podczas VII edycji masowej imprezy „Sieradz Open Hair Festival 2015”, oprócz wielu atrakcji, związanych z fryzjerstwem i stylizacją włosów, uczestnicy festiwalu mieli szansę skorzystania z konsultacji na temat możliwości otrzymania środków unijnych w nowej perspektywie 2014-2020.

W związku z rozpoczęciem wspólnej, wakacyjnej akcji „Łódzkie Lato z Funduszami Europejskimi” zorganizowanej przez Departamenty: Promocji i Współpracy Zagranicznej oraz Polityki Regionalnej wraz z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy prężnie działający Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich będzie cotygodniowo odwiedzać znane i lubiane wydarzenia oraz imprezy regionalne w województwie łódzkim, po to, by wszyscy uczestnicy mieli możliwość uzyskania kompleksowych informacji o dotacjach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Na pierwszej w ramach cyklu imprezie - „Sieradz Open Hair Festival 2015”, pracownik Centrum Obsługi Przedsiębiorcy informował o typach projektów, na które będzie można otrzymać wsparcie w ramach I i II Osi, wdrażanych w obecnym okresie programowania przez COP, a także o pierwszym, trwającym konkursie, polegającym na kompleksowym przygotowaniu terenów inwestycyjnych, dostosowanych do potrzeb potencjalnych inwestorów.

Ponieważ wakacyjna akcja "Łódzkie Lato z Funduszami Europejskimi" nadal trwa, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia w najbliższą niedzielę – 26 lipca podłowickiego skansenu w Maurzycach, gdzie odbędą się "Łowickie Żniwa 2015".

Podczas tej regionalnej imprezy, poświęconej przypomnieniu dawnych obrzędów związanych ze żniwami, dla równowagi o przyszłości i zmianach na lepsze dzięki środkom unijnym informować będą pracownicy Centrum Obsługi Przedsiębiorcy oraz Departamentu Polityki Regionalnej UMWŁ.

Program imprezy znajduje się tutaj:

Informacje o kolejnych weekendowych imprezach w ramach akcji będą publikowane sukcesywnie.

 
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.