Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Konkurs Polska Pięknieje - 7 cudów Funduszy Europejskich
24.07.2015

Już po raz ósmy Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju organizuje ogólnopolski Konkurs Polska Pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich, w którym nagrodzone zostaną najlepsze przedsięwzięcia dotyczące turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej, rozwiązań cyfrowych, kultury i sztuki oraz rewitalizacji, które otrzymały dofinansowanie ze środków UE.

O miano nowego cudu Funduszy Europejskich, walczy 21 projektów w ramach 7 kategorii, wybranych spośród 195 zgłoszeń. Swojego laureata wskażą także internauci poprzez stronę: https://polskapieknieje.gov.pl/

Wśród wszystkich wyróżnień, na specjalną uwagę zasługuje projekt z województwa łódzkiego „Budowa Miejskiego Centrum Kultury wraz z Ekspozycją Giganty Mocy”, nominowany w kategorii miejsce przyjazne rodzinie.

Ponieważ zwycięzca internautów zostanie wybrany we wrześniu, już teraz zachęcamy do wsparcia naszego projektu i oddawania głosów na Łódzkie. Jest to wyjątkowe miejsce w Polsce, w którym można zobaczyć proces wytwarzania energii elektrycznej z wykorzystaniem węgla brunatnego, wydobywanego i przetwarzanego w Bełchatowie. Odwiedzający ekspozycję mogą m.in. przeprowadzać doświadczenia z zakresu fizyki i zjawisk elektryczności, odbyć spacer po dnie morza i odwiedzić las tropikalny, dowiadując się przy tym o poszczególnych fazach formowania złóż węgla brunatnego.

Więcej informacji o projekcie województwa łódzkiego znajduje się tutaj:

Zachęcamy do licznego oddawania głosów!
 
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.