Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Wakacyjny koncert z gwiazdami w Aleksandrowie Łódzkim? To zależy od Was.
15.07.2015
Miło nam poinformować, że do finałowej 20-tki ogólnopolskiego konkursu unijnego „Europa to My”, o którym pisaliśmy w czerwcu, zakwalifikował się niebanalny projekt z Aleksandrowa  Łódzkiego, o którym możecie dowiedzieć się więcej tutaj:

Na tym etapie konkursu, o tym, kto zwycięży decydować będą  głosy internautów, więc teraz ruch jest po Waszej stronie. Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie i  oddania głosu na projekt z naszego regionu. Jeśli projekt z Łódzkiego wygra, Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z wielkim finałowym koncertem gwiazd polskiej estrady: Edytą Górniak, Margaret, Moniką Kuszyńską, Afromental, Donatanem i Cleo oraz Formacją Nieżywych Schabuff, dzięki Waszym głosom 30 sierpnia br. odbędzie się właśnie w Aleksandrowie Łódzkim.

Głosowanie trwa do 24 lipca br.
, do tego czasu codziennie można oddać 1 głos. Wyniki poznamy 27 lipca br.

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz Program 1 TVP.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie: www.europatomy.eu  i na Facebooku EuropaToMy.

Na w/w stronie znajdziecie również opisy kilkudziesięciu innych projektów z woj. łódzkiego, zgłoszonych do konkursu przez internautów, w tym kilkoro beneficjentów III Osi RPO WŁ.


 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.