Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Minister Infrastruktury i Rozwoju z odwiedzinami w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich
14.07.2015
W poniedziałek 13 lipca 2015 roku, w godzinach popołudniowych, pracownicy Zespołu Konsultantów Centrum Obsługi Przedsiębiorcy wraz z pracownikami Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, którzy na co dzień udzielają szczegółowych informacji na temat możliwości ubiegania się o środki unijne, mieli zaszczyt gościć w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich Minister Infrastruktury i Rozwoju – Marię Wasiak.

Pani Minister zainteresowana była najczęściej zadawanymi pytaniami przez wnioskodawców, konkursami, które do tej pory cieszyły się największą popularnością, a także typami konkursów, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

O aktualnie trwających 3 konkursach w zakresie nowej perspektywy, które dotyczą uzbrojenia terenów inwestycyjnych, budowy lub modernizacji dróg wojewódzkich oraz  wsparcia aktywności zawodowej osób po 29. roku życia opowiedział Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępień.

Dodatkowo, w spotkaniu wzięła udział Beneficjentka – Pani Izabella Zajączkowska, która nie tylko wbrew obecnym trendom – wróciła do kraju z Wielkiej Brytanii, ale także właśnie w Łodzi, dzięki unijnej dotacji, założyła, już w tym momencie bardzo dobrze prosperujące: szwalnię i butik z konfekcją damską.

Podsumowując, Pani Marszałek Joanna Skrzydlewska podkreśliła, że jest to jeden z naprawdę wielu przypadków, potwierdzających przemyślane i niezwykle efektywne wykorzystanie środków z UE w regionie łódzkim oraz dodała, że w obecnym okresie finansowania znaczna część funduszy będzie także przeznaczona na rozwój innowacyjności i konkurencyjności firm z naszego województwa oraz wsparcie sfery badawczo-rozwojowej.

W trakcie swojej pierwszej wizyty w Łodzi, Pani Minister odwiedziła także plac budowy autostrady A1, Centrum Logistyczne i Centrum Zarządzania Ruchem w Strykowie, Instytut Medycyny Pracy, Szkołę Filmową w Łodzi, Art Inkubator, a także Zaplecze Techniczne Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.