Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
I konkurs ogłoszony – zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące zasad aplikowania
10.07.2015
W związku z ogłoszeniem I konkursu w ramach nowej perspektywy unijnej 2014-2020, polegającego na kompleksowym przygotowaniu terenów inwestycyjnych, dostosowanych do potrzeb potencjalnych inwestorów, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy serdecznie zaprasza potencjalnych wnioskodawców do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat warunków udziału w naborze. Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego, ich związków i stowarzyszeń, natomiast o dofinansowanie mogą ubiegać się podmioty, które wykażą prawo własności lub użytkowania wieczystego do uzbrajanego terenu i które zobowiążą się do zastosowania i monitorowania wskaźników w zakresie liczby inwestycji MŚP zlokalizowanych na uzbrojonych terenach, pełnego stopnia wykorzystania uzbrojonych terenów inwestycyjnych, a także liczby miejsc pracy utworzonych przez MŚP w inwestycjach zlokalizowanych na uzbrojonych terenach.

W trakcie szkolenia pracownicy COP omówią dokumentację konkursową, w tym m.in.: regulamin konkursu oraz kryteria wyboru projektów, a także objaśnią nowe zasady składania wniosków o dofinansowanie, wynikające z aktualnego okresu programowania.

Spotkanie odbędzie się 22 lipca br. (środa), w godz. 10.00-12.00, w sali konferencyjnej Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, przy ul. Moniuszki 7/9, I piętro.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   do 20 lipca 2015 roku.

Ilość  miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 
Formularz zgłoszeniowy (pobierz)


 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.