Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |




Weź udział w unijnym konkursie i wygraj wakacyjny koncert z gwiazdami w Twojej miejscowości!
19.06.2015
Chcesz zrobić coś dla swojej miejscowości i jednocześnie wygrać podróż po Europie? Weź udział w konkursie „Europa to My” i zgłoś projekt unijny, który powstał w Twojej okolicy w latach 2007-2013, w minionej perspektywie finansowej.

Uczestnik konkursu musi wybrać projekt unijny w swojej miejscowości lub okolicy, wykonać kilka zdjęć (można też dołączyć zdjęcie sprzed realizacji projektu), dołączyć opis przedsięwzięcia i wysłać na stronę: www.europatomy.eu. Chodzi o taki projekt, który zmienił na lepsze Twoje życie lub Twoją okolicę czy miejscowość, w opisie należy uzasadnić na czym ta zmiana polega.

Zwycięzca konkursu zafunduje swojej miejscowości Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich 30 sierpnia br. z wielkim finałowym koncertem z udziałem takich gwiazd polskiej estrady, jak: Edyta Górniak, Margaret, Monika Kuszyńska, Afromental, Donatan i Cleo oraz Formacja Nieżywych Schabuff. Ponadto, Twoja lokalna społeczność będzie mogła przez rok korzystać z 5 hot-spotów z darmowym wi-fi. Nagrody czekają również na finałową 20-tkę: laptopy dla laureatów i programy o unijnej inwestycji w Twojej miejscowości w TVP i Radiu Zet.

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz Program 1 TVP.

Zgłoszenia można przesyłać w dwóch terminach: do 22 czerwca i 3 lipca br.
Spośród 20 finalistów internauci wybiorą zwycięzcę. Wyniki zostaną ogłoszone 27 lipca br.
Szczegóły akcji i konkursowe formularze  znajdziesz na: www.europatomy.eu  i na Facebooku EuropaToMy.

Plakat

 




COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.