Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Uruchomiono nowy serwis internetowy WUPu w Łodzi
12.06.2015
Informujemy, że Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, pełniący, podobnie, jak Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w okresie programowania na lata 2014-2020, rolę Instytucji Pośredniczącej, uruchomił nowy portal internetowy.
WUP w obowiązującej perspektywie odpowiedzialny będzie za realizację dwóch Osi, dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego: Osi VIII Zatrudnienie oraz Osi IX Włączenie społeczne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
W specjalnie przygotowanym serwisie internetowym www.rpo.wup.lodz.pl znaleźć można informacje, w jaki sposób otrzymać dofinansowanie na realizację projektu (dotyczy instytucji, które chcą pozyskać środki na aktywizację osób pozostających bez zatrudnienia) lub jak wziąć udział w projekcie (w przypadku osób, które chcą skorzystać m.in. ze szkoleń, staży lub otrzymać dotację na założenie własnej firmy).
 
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.