Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Pierwsze konkursy już wkrótce
11.06.2015
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z przyjętym harmonogramem konkursów ogłaszanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020 na 2015 rok, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy planuje na przełomie II i III kwartału ogłosić pierwszy konkurs na uzyskanie dotacji w trybie zamkniętym. Zaplanowana kwota 12 mln euro przeznaczona zostanie na realizacje projektów z zakresu uzbrojenia terenów inwestycyjnych w ramach działania II.1 Otoczenie biznesu (II oś priorytetowa).  Szczegóły związane z planowanym konkursem już wkrótce.

Ogłoszenie konkursu nastąpi co najmniej 30 dni przed planowanym rozpoczęciem naboru wniosków o dofinansowanie projektu, z kolei termin składania wniosków nie będzie krótszy niż 7 dni, licząc od dnia rozpoczęcia naboru wniosków o dofinansowanie projektów. Będziemy Państwa na bieżąco informować o poszczególnych datach rozpoczęcia naborów i składania wniosków.

Harmonogram ogłaszania konkursów w ramach RPO WŁ 2014-2020 (do pobrania)

 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.