Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
VII Piknik FE z nową perspektywą
08.06.2015
Tegoroczny Piknik Funduszy Europejskich był wyjątkowy, łączył minioną i nową perspektywę - z kolejną pulą unijnych dotacji, które wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród przybyłych gości - mieszkańców regionu łódzkiego. Niedzielne spotkanie z funduszami europejskimi  zainaugurował gospodarz, czyli Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępień, podkreślając znaczenie unijnych inwestycji, szczególnie dla najmłodszych pokoleń. Na scenie, po prezentacji hymnu Unii Europejskiej, dzieci mogły obejrzeć przedstawienia Teatru Arlekin i Fundacji Form. Art oraz wziąć udział w atrakcjach, przygotowanych dla nich na rynku Manufaktury. W tym samym czasie, w specjalnych namiotach, pracownicy instytucji unijnych, w tym Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, prezentowali efekty starej perspektywy i udzielali szczegółowych informacji o możliwościach dofinansowania w ramach nowego okresu programowania.  Ogromnym powodzeniem cieszyła się fotobudka, w której całe rodziny mogły zrobić sobie pamiątkowe fotki z Copmanem i Copgirl oraz unijnymi rekwizytami. Bohaterowie najlepszych zdjęć zostali nagrodzeni. Jak co roku, na scenie nie zabrakło  dobrej muzyki, uczestnicy Pikniku mieli okazję posłuchać m.in. koncertów:  Mrozu, Braci i grupy Hey.

 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.