Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Piknik Funduszy Europejskich ….. po raz siódmy
02.06.2015
Koncerty, strefy tematyczne, gry i zabawy dla najmłodszych to pakiet atrakcji przygotowywany przez organizatorów z okazji VII Pikniku Funduszy Europejskich. Już w najbliższą niedzielę 7 czerwca zapraszamy na Rynek Manufaktury wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą, muzyką, ale również informacją o efektach realizacji projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich oraz możliwościami wsparcia w latach 2014-2020. Centrum Obsługi Przedsiębiorcy tradycyjnie przygotowuje  punkt konsultacyjny o nowych dotacjach dla przedsiębiorców w regionie łódzkim, ale również zadbamy o pozytywny nastrój uczestników imprezy poprzez organizację zabawy z wykorzystaniem fotobudki, gdzie każdy chętny będzie mógł zrobić indywidualnie lub w towarzystwie znajomych pamiątkowe zdjęcie z Pikniku. Uwaga –najciekawsze stylizacje i kreacje zdjęciowe będą nagradzane. Start o godz. 13:00. Do zobaczenia.

Program


 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.