Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Uroczysta inauguracja RPO WŁ
29.05.2015
Nie bez powodu wybrano Filharmonię Łódzką na organizację uroczystości podsumowania i inauguracji nowego rozdania środków unijnych na lata 2014-2020. To miejsce realizacji jednego z dofinansowanych projektów,  gdzie 3 mln dotacji przeznaczono na zakup niezwykłych barokowych i romantycznych organów. Koncert ilustrujący możliwości obu instrumentów niewątpliwie dał wszystkim zebranym gościom przekonanie dotyczące słuszności tej inwestycji. O sukcesach i wyzwaniach, przed którymi stoi Województwo Łódzkie, wszystkich zainteresowanych przekonywał Marszałek Witold Stępień, zaznaczając, że pierwsze konkursy dla potencjalnych beneficjentów ruszą już pod koniec czerwca – po zatwierdzeniu przez Komitet Monitorujący RPO. Nasz region ma do wykorzystania kwotę ponad 9 mld zł w podziale na 12 osi, co daje nam czwarta pozycję w kraju, a o najważniejszych priorytetach i planowanych działaniach powiadomił uczestników konferencji dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej - Dominik Patora. O tym, że warto sięgać po środki europejskie przekonywali nie tylko przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za system wdrażania w tym Komisji Europejskiej oraz Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, ale także bezpośredni biorcy tego wsparcia czyli beneficjenci. Podczas konferencji mieliśmy także okazję dowiedzieć się więcej o projektach PGE Giganty Mocy z Bełchatowa, Termy Uniejów, a także Muzeum Pałac Herbsta z Łodzi. Liczymy, na to że kolejne dotacje przyniosą równie ciekawe inwestycje w regionie łódzkim.
Wszystkich zainteresowanych funduszami unijnymi zachęcamy do zapoznania się z poniższą prezentacją, w której  wskazano najważniejsze informacje o najbliższych naborach w ramach RPO WŁ.
 
Prezentacja do pobrania tutaj


 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.