Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Dyplom Uznania z rąk Prezydenta RP - dla Województwa Łódzkiego i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy
29.05.2015
W środę, 27 maja 2015 roku, w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z samorządowcami z okazji uroczystości Dnia Samorządu Terytorialnego.
W mowie inaugurującej spotkanie, Prezydent RP - Bronisław Komorowski złożył szczególne podziękowania dla samorządowców za niezwykle prężną, konsekwentną i udaną współpracę z Kancelarią Prezydenta na rzecz małych ojczyzn, ale także tej wielkiej, naszej wspólnej. Podkreślił, że samorząd, by móc funkcjonować prawidłowo, musi wrócić do daleko idącej samodzielności, do możliwości rzeczywistego decydowania o tym, jak najlepiej rozwiązywać sprawy obywateli. Życzył samorządowcom, by świadomie dążyli do zbudowania frontu na rzecz pogłębienia samorządności, rozumianej jako zwiększenie roli obywateli.
W drugiej części uroczystości Prezydent wręczył dyplomy i flagi narodowe laureatom tegorocznej akcji „Majówka z Polską”. Jednym z 7 laureatów, które otrzymali dyplomy uznania za najpiękniej udekorowane lub podświetlone budynki publiczne było Województwo Łódzkie wraz z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, jak wiele innych urzędów w Polsce, entuzjastycznie odpowiedzieli na apel Prezydenta o przyłączenie się do wspólnych, radosnych obchodów święta. W dniach 2 i 3 maja br. obie jednostki zorganizowały symboliczną iluminację świetlną w barwach polskiej flagi na budynkach, należących do Urzędu oraz siedziby Centrum.
Dyplom oraz Flagę Rzeczypospolitej Polskiej – znaku suwerenności państwa, symbolu tożsamości i wspólnoty narodowej z rąk Prezydenta RP odebrali Sekretarz Województwa Łódzkiego – Jakub Mielczarek oraz Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorcy – Maciej Kokotek.

   

   

   

   
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.