Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Za nami 13. edycja Biegu ulicą Piotrkowską Rossmann
25.05.2015
W tegorocznym Biegu ulicą Piotrkowską Rossmann Run, który odbył się w sobotę 23 maja, wzięło udział blisko 3,8 tys. zawodników nie tylko z regionu łódzkiego, ale i z Polski i zagranicy. W 10 km biegu nie zabrakło także kilkunastu pracowników Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, którzy jako DRUŻYNA BIEGOWA COP walczyli o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji zespołowej.

Punktualnie o 18.30 sygnał do startu dla wszystkich uczestników, podzielonych na strefy czasowe, dali włodarze miasta i regionu: Prezydent Miasta – Hanna Zdanowska oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Start biegu miał miejsce na ul. Zachodniej, przy Manufakturze, naprzeciwko Pałacu Poznańskiego, meta natomiast znajdowała się na ul. Nowomiejskiej, przy Parku Staromiejskim.

Według opinii biegaczy, trasa w tym roku okazała się wyjątkowo atrakcyjna i urozmaicona, być może z tego powodu, że zawodnicy, wspierani przez wiwatujących kibiców mijali m.in. Manufakturę, EC1, a także wyremontowaną ulicę Piotrkowską, od Zamenhofa aż do placu Wolności.

Wyścig zwyciężył Stephen Kiplimo z Kenii, któremu przebiegnięcie 10-kilomterowej trasy zajęło 29 minut i 42 sekundy. Najszybszą kobietą na mecie była Agnieszka Mierzejewska, srebrna medalistka tegorocznych mistrzostw Polski. W rankingu drużynowym, nasza Drużyna Biegowa Centrum Obsługi Przedsiębiorcy uplasowała się na 17 miejscu.
Dodatkowo, przy okazji tego przedsięwzięcia, gromadzącego tłumy zarówno zawodników, jak i kibiców, promowaliśmy środki UE. Przy pomocy i pełnym zaangażowaniu superbohatera COPMANA, informowaliśmy o możliwościach otrzymania wsparcia unijnego w ramach I i II Osi priorytetowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Ponadto, powołując się na hasło greckiego przedsiębiorcy XX wieku - Aristotelisa Sokratisa Onasisa, że „Pieniądza nie należy gonić – należy wyjść mu naprzeciw”, wyjaśnialiśmy, jakie typy podmiotów mogą ubiegać się o dotacje unijne i na jakie projekty, mogą w/w środki wykorzystać, w szczególności, że pierwsze konkursy dla przedsiębiorców w ramach trwającej perspektywy planowane są na III kwartał 2015 roku.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z Biegu i do zobaczenia za rok!
 
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.