Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Łódzkie ma pomysł na Fundusze Europejskie – konferencja nt. inauguracji RPO WŁ 2014-2020
14.05.2015
W imieniu Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy europejskich zapraszamy na konferencję pn. „Łódzkie ma pomysł na Fundusze Europejskie – inauguracja RPO WŁ na lata 2014-2020”, która odbędzie się 27 maja br. w godz. 12:00-15:00 w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina w Łodzi.

Celem konferencji organizowanej przez Departament Polityki Regionalnej będzie podsumowanie wdrażania RPO WŁ 2007-2013, zaprezentowanie efektów osiągniętych dzięki realizacji dofinansowanych w ostatnich latach projektów oraz ich wpływu na rozwój regionu łódzkiego. Przedsięwzięcie stanowić będzie także okazję do przekazania kluczowych informacji w zakresie perspektywy finansowej 2014-2020 i do poznania możliwości wsparcia w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020. Omówione zostaną główne założenia uruchomionego programu oraz oferta wsparcia beneficjentów w procesie pozyskiwania środków europejskich.

W programie wydarzenia przewidziano także koncert organowy z wykorzystaniem unikatowego na skalę światową instrumentu dofinansowanego w ostatnich latach z programu regionalnego, a także panel pn. „Jak fundusze unijne zmieniają rzeczywistość w Łódzkiem” uwzględniający prezentację miejsc dofinansowanych z funduszy europejskich.

Na spotkanie zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele Komisji Europejskiej, rządu, ministerstw, jednostek samorządu terytorialnego, uczelni, instytucji oświatowych i kulturalnych, instytucji zaangażowanych we wdrażanie funduszy europejskich oraz beneficjenci.

Rejestracji na konferencję należy dokonywać poprzez odesłanie wypełnionego formularza zamieszczonego poniżej (lub jego scanu) do dnia 22 maja 2015 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod nr faksu: 42 663 30 94.
Wypełniony i odesłany formularz jest jedynym sposobem zgłoszenia uczestnictwa w wydarzeniu.

Informacji nt. konferencji udziela Pan Tomasz Walas: nr tel.: 42 663 31 84.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Program konferencji (do pobrania)
Formularz zgłoszeniowy (do pobrania)


 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.