Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Konkurs w ramach działania „Mobilność dla profesjonalistów”
08.05.2015
Do 26 czerwca br. trwa konkurs, ogłoszony przez Komisję Europejską,  na realizację projektów w ramach działania „Mobility for Professionals - Mobilność dla profesjonalistów.” Poprzez ten mechanizm Komisja zamierza wspierać finansowo tworzenie i testowanie w praktyce rozwiązań, służących krótkotrwałemu oddelegowaniu czy wymianie pracowników pomiędzy firmami, w szczególności w małych i średnich przedsiębiorstwach. Alokacja zarezerwowana na ten cel wynosi 2 mln euro.
Inicjatywa podlega pod Europejski program na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych (EaSI), który ma promować wysokiej jakości i trwałe miejsca pracy. Program ma również zapewnić odpowiednią ochronę socjalną, a także przyczynić się do zwalczania wykluczenia społecznego i ubóstwa oraz poprawy warunków pracy.
Dokumentację, dotycząca działania  VP/2015/009 można znaleźć pod linkiem

Ewentualne pytania prosimy kierować pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.