Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
04.05.2015
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju, w tym również w regionie łódzkim, odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Po raz kolejny chcemy pokazać projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia. Dni Otwarte Funduszy Europejskich dadzą możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść lub należy je zwiedzać tylko z przewodnikiem. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Lista atrakcji wraz z terminarzem do pobrania tutaj

Dodatkowo w ramach akcji Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje bezpłatne gry miejskie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci tabletów.

Jeśli jesteś aktywny i ciekawy świata, lubisz wyzwania i poznawanie przestrzeni miejskiej w niestandardowy sposób – weź udział w grze miejskiej! W dniach 7,8,9 maja aż w pięciu miastach województwa łódzkiego: Zgierzu, Uniejowie, Łowiczu, Bełchatowie oraz Łodzi odbywać się będą gry miejskie. Weź udział i zdobądź atrakcyjną nagrodę!

07.05.2015 r. (czwartek), Zgierz, 16:00–19:00
„Łódzkie gra w Fundusze – szlakiem nici i kądzieli”
Rejestracja od godziny 15:00

08.05.2015 r. (piątek), Uniejów, 16:00–19:00
„Łódzkie gra w Fundusze – Tajemnica Białej Damy...”
Rejestracja od godziny 15:00

08.05.2015 r. (piątek), Łowicz, 16:00–19:00
„Łódzkie gra w Fundusze – maszyna czasu i tajemnica włoskiego architekta”
Rejestracja od godziny 15:00

09.05.2015 r. (sobota), Bełchatów, 14:00–17:00
„Łódzkie gra w Fundusze – energetyczna misja uratowania Bełchatowa”
Rejestracja od godziny 13:00

09.05.2015 r. (sobota), Łódź. 14:00–17:00
„Łódzkie gra w Fundusze – zaginiona taśma”
Rejestracja od godziny 13:00

Udział w grze jest bezpłatny. W każdej grze może wziąć udział maksymalnie 60 osób (zespoły 4-osobowe). REJESTRACJA: obowiązują zapisy – rejestracja uczestników odbywa się zawsze w punkcie startu gry.

Włącz się do GRY!
Gra miejska to zabawa plenerowa rozgrywana w przestrzeni miejskiej, w której uczestnicy rozwiązują postawione przed nimi zadania. Gracze posługują się mapą i korzystają z własnej orientacji w terenie. Zadania wykonywane są zwykle pod opieką Animatorów, którzy jednocześnie oceniają poprawność ich wykonania i przyznają uczestnikom punkty. Gra miejska to rywalizacja w kilkuosobowych zespołach i rozgrywana na czas.

Więcej informacji:
www.lodzkiegrawfundusze.pl
www.dniotwarte.eu
www.facebook.com/lodzkiegrawfundusze

Osoba do kontaktu ze strony wykonawcy:
Oliwia Mielnik, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. +48 602 879 083

Osoba do kontaktu ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego:
Alicja Błaszkowska, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 42 663 34 49

 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.