Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Archiwizacja dokumentacji unijnej – szkolenie
05.02.2015
Zapraszamy do udziału w szkoleniu pn.: „Porządki w biurze, czyli archiwizacja dokumentacji unijnej”, które organizuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu. Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Łowiczu. Szkolenie poprowadzi specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łowiczu. Do udziału zapraszamy osoby z terenu Podregionu Północnego województwa łódzkiego (tj. powiatów: łowickiego, kutnowskiego, łęczyckiego, rawskiego, skierniewickiego oraz miasta na prawach powiatu - Skierniewice). 

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail Lokalnego Punktu Informacyjnego w Łowiczu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczenie do siedziby Punktu do dnia 24 lutego 2015r. do godz. 12:00.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje nt. szkolenia można uzyskać w:

Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Łowiczu
ul. Świętojańska 1, 99-400 Łowicz
tel.: 46 837 52 67, 46 837 72 29
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Program szkolenia (PDF ~ 179 KB)
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie pn."Porządki w biurze, czyli archiwizacja dokumentacji unijnej" (DOC ~ 250 KB)
 


 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.