Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Energetyczny konkurs
03.02.2015
W imieniu Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli zachęcamy do udziału w konkursie na Europejską Nagrodę Zrównoważonej Energii. W konkursie wyróżniane są lokalne działania w zakresie energii odnawialnej, efektywności energetycznej i czystego transportu. Mogą w nim wziąć udział podmioty zarówno z sektora prywatnego, w tym MŚP, jak i  publicznego, które przyczyniają się do realizacji celów zawartych w strategii Europa 2020. W tym roku nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: odnawialne źródła energii, efektywność energetyczna i miasta, społeczności, regiony.  Szczegóły konkursu dostępne są na stronie: www.eusew.eu, na której przyjmowane są aplikacje w języku angielskim.  Termin zgłoszeń upływa 28 lutego br.

Ponadto, w załączniku znajduje się regulamin konkursu w polskiej wersji oraz,  w przypadku dodatkowych pytań, kontakt do Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli.

Laureatów konkursu poznamy podczas  Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii, który w tym roku będzie obchodzony w Brukseli  w dniach 15-19 czerwca.

Regulamin konkursu w polskiej wersji do pobrania tutaj
 
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.