Centrum Obsługi Przedsiębiorcy

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zgadzam się
Więcej informacji

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Dotacje unijne. Dotacje dla przedsiębiorców
| BIP | Mapa serwisu | Kontakt |
Program regionalny dla Łódzkiego na lata 2014-2020 zatwierdzony
19.01.2015
Zgodnie z zapowiedzią, pod koniec grudnia ubiegłego roku, Komisja Europejska zaakceptowała Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Wszystkich zainteresowanych możliwościami uzyskania wsparcia unijnego w nowej perspektywie finansowej zachęcamy do zapoznania się z jego treścią tutaj

Na wspieranie przedsiębiorczości w regionie łódzkim zakłada się przekazanie 476,46 mln euro, czyli ponad 21% całego budżetu RPO WŁ 2014-2020. Cel ten będzie realizowany przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w ramach I osi priorytetowej: Badania, rozwój i komercjalizacja wiedzy oraz II osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka. Fundusze planuje się przeznaczyć na: unowocześnienie infrastruktury badawczo-rozwojowej, zwiększenie wykorzystania B+R w przedsiębiorstwach, wsparcie powstających i rozwój istniejących firm, promocję działalności gospodarczej oraz poprawę współpracy przedsiębiorstw.

Pomoc skierowana będzie, podobnie jak w poprzedniej perspektywie, głównie do sektora MŚP, instytucji otoczenia biznesu, uczelni i jednostek naukowych oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Aktualnie trwają prace nad dokumentami, składającymi się na system realizacji RPO, aby jak najszybciej rozpocząć realizację programu.
 
 
COP © 2008
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu województwa łódzkiego.
Dotacje dla przedsibiorstw dzkie Dotacje dla Przedsibiorstw dzkie.Fundusze unijne dla przedsibiorcw.rodki finansowe dla MP.Pomoc z Unii dla firm.dzkie-region innowacyjnej gospodarki.Wsparcie dla biznesu.
Dotacje dla przedsibiorcw dzkie
.